Kategorie

Kontakt

Ing. Eva Voborníková &
Mgr. Jan Voborník

Ot. Březiny 682
675 71 Náměšť nad Oslavou
Czech Republic


Tel. +420 602 326 111

Mail : vobornikova@cbox.cz

Složení rozety

 

Hlava rozety

Střed - srdce rozety, které musí upoutat pozornost na první pohled. Okolí středu je většinou zdobené geometricky skládanými tvary. Tyto tvary se skládají v kombinacích čtyřčetných nebo šestičetných v několika řadách. Samotné středy s popisem vlastní akce, na kterou je rozeta určená, nabízíme buď jako kovové buttony s magnetickou podložkou (lze použít posléze jako samostatnou ozdobu) nebo samolepky. Buttony mohou být tištěné barevně, černobíle, zlatě, stříbrně, s různými motivy dle zadání objednavatele. Samolepky tiskneme termotiskárnou na speciální folie, odolné vůči vlhku.

Řasená stuha – řasená stuha může být v jednoduchém skladu, dvojitém skladu a nebo složitějším „alžbětinském“ skladu, v jedné nebo více řadách. Je možná i kombinace jednotlivých typů skladů na jedné rozetě. Kombinace barevných stuh, stuh v odstínech jedné barvy, stuh se vzory kostek, puntíků, tematických stuh apod. to vše je na autorovi rotzety.

Překlady - lístky - bývají dvojité, trojité. Mohou být pouze v barvách rozety nebo s použitím tematické stuhy – roční období, dětské motivy, puntíky, kostka apod.

Trojúhelníčky - hvězdy - v barvách použitých v rozetě, dále zlaté, stříbrné, bronzové pro případné označení umístění, velikostně stupňované.

Chvost rozety

Centrální stuha – tato stuha je středem chvostu Je možné na ni natisknout jakýkoliv text horizontálně nebo vertikálně nebo logo dle domluvy. Stuha většinou bývá v barvě středu nebo ho vhodně barevně dopňuje. Často bývá zvýrazněna lemováním bočními tematickými stuhami.

Tematická stuha – shoduje se se stuhami použitými u překladů s různými tematickými motivy, používají se i lurexové stuhy, síťové stuhy apod.

Boční stuha - stuhy jsou většinou ve dvojicích, ale i jednotlivé, barevně shodné s barvami použitými na řasených stuhách a překladech.